Dlaczego warto nas wybrać?

Gotowe rozwiązania

Jesteśmy bezpośrednim dostawcą usług eventowych, posiadamy własną technikę, dekoracje i zgrany zespół. Oferujemy gotowe kompletne rozwiązania, które dostosowujemy do Twoich potrzeb.

Oryginalne pomysły

Przedstaw nam swoje potrzeby a my zaprezentujemy Ci nasze pomysły. Organizujemy atrakcje outdoorowe, bankiety, występy muzyków i artystów. Dostrajamy event do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Szybkie przygotowanie oferty

Potrafimy działać szybko i sprawnie, chętnie podejmujemy się realizacji wymagających dynamicznego działania. Otrzymaj ofertę nawet w kilka godzin – zadzwoń, porozmawiajmy.

Elastyczne podejście

Zapewniamy zarówno kompleksową organizację imprez firmowych, jak i jesteśmy bezpośrednim wykonawcą eventów i dostawcą eventowych usług. Zamów u nas to, co potrzebujesz na swój event.

więcej o nas przeczytasz tutaj

Aktualności

wieczór hollywood

#3,2,1 – akcja! czyli krótka fotorelacja z wieczoru Hollywood

Czytaj więcej
pokaz taneczny agencja Elite Music

Elite Music Events Promo 2019 – atrakcje na imprezy

Czytaj więcej
wieczór kubański

Wieczór kubański

Czytaj więcej

Event na przykładzie – atrakcje

Czytaj więcej

Realizacja eventu na przykładzie – nasze promo video Twoja inspiracja na event

Czytaj więcej
grupa samby brazylijskiej

Roztańczona samba brazylijska, czyli pokazy taneczne na karnawałową imprezę

Czytaj więcej

Agencja Eventowa Elite Music

Szukasz firmy, która profesjonalnie zajmie się organizacją konferencji, pikniku lub prywatnego przyjęcia? Trafiłeś w dobre miejsce! Nasza agencja eventowa Elite Music zadba o każdy aspekt przygotowywanej uroczystości, wykazując się niezwykłą kreatywnością w działaniu.

Nie ma nic piękniejszego niż zadowolone i szczęśliwe twarze Twoich gości, którzy później z sentymentem wspominają udany event i wyśmienitą zabawę. Jako specjaliści w dziedzinie urządzania imprez cieszymy się, że możemy Ci pomóc w osiągnięciu tego celu. Sprawdzone techniki, bogate doświadczenie i sprawność w działaniu - dzięki tym cechom realizujemy zlecenia na najwyższym możliwym poziomie, gwarantując pełną satysfakcję ze współpracy. Razem z nami urządzisz między innymi niezapomniane:

Kameralne spotkania lub kilkutysięczne wydarzenia? To żaden problem! Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje pomysły, szybko poradzimy sobie z zaplanowaniem każdego szczegółu i dopasowaniem oferty do Twoich potrzeb.

Wyśmienita jakość obsługi i wieloletnie doświadczenie

Działamy profesjonalnie i z zaangażowaniem. Dowodem na to są nasi zadowoleni klienci, którzy kilkukrotnie wracają, by po raz kolejny przeżyć niezapomnianą zabawę podczas firmowych i prywatnych eventów, które zorganizujemy. Gwarantujemy rzetelne przygotowanie wycieczek imprez i spotkań integracyjnych, będących podstawą budowania więzi wśród współpracowników - na miejscu lub za miastem - wybór należy do Ciebie! Postaramy się znaleźć najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie. Sprawdzimy się także podczas wesel, zapewniając gościom wyśmienite atrakcje (pokazy, dekoracje światłem i dymem, fotobudka) i oprawę muzyczną. Posiadamy zaplecze techniczne, dzięki któremu skutecznie zadbamy o nastrój podczas imprezy - dynamiczne oświetlenie i profesjonalne nagłośnienie nadadzą im niepowtarzalny charakter.

Naszym celem jest organizacja imprez integracyjnych, które zapadają w pamięci i są zaplanowane w każdym, najmniejszym szczególe, który wpływa na ich pozytywny odbiór. Po wielu latach pracy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie przeszkody mogą stać na drodze do udanego przyjęcia i jak można im szybko i skutecznie zaradzić. Przygotowując eventy, współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą konferansjerów, hostess czy animatorów, którzy zapewniają profesjonalną obsługę i wsparcie. W naszej pracy liczą się ludzie i ich satysfakcja!

Dobry kontakt z klientem jest dla nas najważniejszy i jest podstawą udanej realizacji celów, dlatego nie wahaj się zapytać o poradę i zaproponować nam swoją wizję! Zapraszamy do poznania naszej oferty i organizację eventów z naszym udziałem - Elite Music zaplanuje każde wydarzenie!

Opinie naszych klientów

 • Jarosław Olender

  Dyrektor ds. logistyki

  Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że Pan Julian potrafi zagwarantować świetną zabawę, która będzie wspominana jeszcze na długo po wydarzeniu.

  Z firmą Pana Juliana Dziewulskiego mieliśmy okazję współpracować dwukrotnie w 2015 r. Zarówno podczas pierwszej jak i drugiej imprezy Pan Julian wykazał się profesjonalizmem i zaangażowaniem… Sugestie Pana Juliana okazały się bardzo trafne, co pokazuje ogromne doświadczenie w tej branży.
  Wysokiej jakości sprzęt oraz miła obsługa techniczna sprawiły, że imprezy zorganizowane przy współpracy z firmą Elite Music okazały się bardzo udane.

  Dziękujemy bardzo za udaną współpracę i życzymy wielu sukcesów w tej branży!

 • Jarosław Mielnik

  Dyrektor Przedsiębiorstwa

  W imieniu firmy SERY ICC Pasłęk Sp. z o.o. w Pasłęku, chcielibyśmy podziękować dla Agencji Elite Music za fachową, profesjonalną i kompleksową obsługę imrpezy firmowej pod nazwą „Piknik w Stolicy Sera”.

  Z pełną odpowiedzialnością polecam Agencję Elite Music jako wykonawcę usług.

 • Marcin Dolny

  Dyrektor Biura Produkcji Kontroli Rafineryjnej

  Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Państwu firmę Elite Music jako rzetelnego i godnego współpracy partnera.

  W miesiącu październiku 2009 roku mieliśmy przyjemność współpracować z firmą  Elite Music Juliana Dziewulskiego. Elite Music zajęła się obsługą techniczną – dostarczyła sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, zapewniła bardzo dobrego DJ-a, który przygotował repertuar idealnie dopasowany do charakteru imrpezy integracyjnej.

 • Joanna Maleszka

  Dyrektor ds. Finansów Ekonomicznych

  W miesiącu czerwcu 2010 roku mieliśmy przyjemność współpracować z firmę Elite Music, która zorganizowała uroczyste otwarcie nowej siedziby firmy Dachland.

  Firmę Elite Music cechuje przede wszystkim profesjonalna obsługa, dbałość o szczegóły co wpływa na dobra zabawię i zadowolenie uczestników imprezy.

  Z pełną odpowiedzialnością polecam Elite Music jako organizatora wszelkich spotkań. Jest to firma, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

 • Tomasz Rak

  Dyrektor Oddziału firmy Alfa-Elektro w Olsztynie

  W imieniu firmy Alfa-Elektro Sp. z o.o./Olsztyn chciałbym podziękować firmie Elite Music i Panu Julianowi DZiewulskiemu za swój wkład podczas organizacji spotkań firmowych…

  Firmę Pana Juliana Dziewulskiego możemy polecić jako solidnego kontrahenta, który do realizacji zleceń podchodzi z profesjonalnie i zaangażowaniem, co przekłada się wysoki poziom świadczonych usług.

  Nasza współpraca trwa nieprzerwanie od 2009 roku i dalej chętnie korzystamy z niekończących się pomysłów Elite Music. Polecamy

 • Andrzej Kolosowski

  Prezes Zarządu - AsstrA Polska

  Przygotowując imprezę jubileuszową naszej firmy zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty Elite Music Pana Julian Dziewulskiego. Wybór ten okazał się bardzo trafną decyzją.

  W imieniu pracowników Asstra Polska Sp. z o.o. uczestniczących w imprezie chciałbym złożyć podziękowania pracownikom firmy Elite Music, którzy podczas wieczoru zapewnili nam wiele ciekawych atrakcji, konkursów, zabaw i animacji tanecznych, przez co od początku do końca na imprezie panowała bardzo radosna, integracyjna, atmosfera…

 • Patrycja Grodzicka

  Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju

  Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu, z jakim pracownicy firmy Elite Music przygotowali i poprowadzili imprezę, zapewniając jej uczestnikom świetną zabawę.

  Jestem przekonana, że dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i odpowiedniemu podejściu do powierzonych zleceń, firma Elite Music znajduje się w czołówce firm oferujących profesjonalne organizowanie imprez. Z całą stanowczością mogę zarekomendować firmę Elite Music jako świetnego organizatora wszelkiego rodzaju imprez firmowych.

Mieliśmy okazję pracować dla takich firm jak:
 • Jabil

  Jabil

  Alpla

  Alpla

 • Freightliner

  Freightliner

  Serwistal

  Serwistal

 • dpd group

  dpd group

  Polfarmex

  Polfarmex

 • Strabag

  Strabag

  Gaspol

  Gaspol

 • DT Swiss

  DT Swiss

  Kierowca.pl

  Kierowca.pl

 • Action S.A.

  Action S.A.

  Procam

  Procam

 • Audiocenter Poland

  Audiocenter Poland

  Alima Bis

  Alima Bis

 • Puratos

  Puratos

  DKV

  DKV

 • Alstom

  Alstom

  Dalkia

  Dalkia

 • Fuchs

  Fuchs

  Neonet

  Neonet

 • Carrefour

  Carrefour

  PKO BP

  PKO BP

 • Amitech

  Amitech

  alfa elektro

  alfa elektro

 • Play

  Play

  E.Wedel

  E.Wedel

 • Comarch

  Comarch

  PKN Orlen

  PKN Orlen

 • APS energia

  APS energia

  Amiantit

  Amiantit

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Formularz kontaktowy