Dekoracje światłem

Dekoracje światłem sprawią, że Wasze wesele będzie zupełnie wyjątkowe. Poczuj się jak w bajce!

Sprawiamy, że zwykłe przestrzenie nabierają wyjątkowego klimatu. Klimatu godnego Waszego, wyjątkowej uroczystości. W parze z dekorowaniem światłem pomieszczenia idzie nasze oświetlenie na wesele. Nasz technik przez całe przyjęcie czuwa nad tym, aby światło zmieniała się w rytm i tempo muzyki granej przez zespół bądź Dja. Potrafimy całkowicie odmienić oblicze każdej sali weselnej, tak, by w pełni odpowiadała potrzebom i oczekiwaniom Państwa Młodych. Robimy wszystko, by sala była udekorowana stosownie do wielkiej okazji jaką jest wesele i pozwoliła nowożeńcom poczuć się jak w bajce. Gra kolorem, piękne, migoczące światła, które urozmaicą zabawę taneczną oraz uczynią wesele cudownym doświadczeniem dla Pary i wszystkich gości – dzięki nam możesz mieć to wszystko. Jako doświadczona w dekorowaniu sal weselnych firma z zapleczem technicznym, możemy zagwarantować Ci pełne zadowolenie z usług Music Elite.

Zamów dekoracje światłem na wesele w jednym z naszych dogodnych pakietów i ciesz się wspaniałym efektem na Waszym weselu

Dekoracje światłem – nasze pakiety:

  • Light  20 punktów światła, pakiet idealny na nieduże przyjęcia do około 60 osób,
  • Light+ 30 urządzeń w pakiecie, zawiera urządzenia do dekoracji światłem z pakietu Light oraz zestaw oświetlenia dynamicznego na parkiet w tym 4 głowice ruchome. W przyjęciu udział bierze nasz techniczny.
  • Standard 40 punktów światła, najpopularniejszy pakiet na wesela. Najczęściej wykorzystywany na przyjęcia na 100-150 os.
  • Standard+ 60 urządzeń w pakiecie, zawiera urządzenia do dekoracji światłem z pakietu Standard oraz zestaw oświetlenia dynamicznego na parkiet w tym 6 głowic ruchomych. W przyjęciu udział bierze nasz techniczny.
  • Premium najwyższa wersja, daje ponad 60 punktów światła, oferowana na przyjęcia od 150 do 300 osób.
  • Premium+ 80 urządzeń do dekoracji światłem, zawiera  urządzenia do dekorowania światłem z pakietu pakietu Premium oraz zestaw oświetlenia dynamicznego na parkiet w tym 8 głowic ruchomych. Urządzenia jak w przypadku innych pakietów, sterowane są przez technika, który bierze udział w przyjęciu.

posiadamy kilka zestawów sprzętu – wybierz pakiet urządzeń i sprawdź, czy jesteśmy dostępni.

Urządzenia dobieramy optymalnie do sali, dlatego czasem balansujemy pomiędzy powyższymi pakietami dodając urządzenia, jeśli to jest wg nas niezbędne dla optymalnego efektu. W trakcie wysyłania maila  do nas nie zapomnij podać linka do zdjęć pomieszczenia –  to ułatwi przygotowanie propozycji dostosowanej do Twoich potrzeb.

Taniec w chmurach na Waszym weselu? Z nami to możliwe. W naszej ofercie profesjonalna wytwornica ciężkiego dymu.

100% zadowolonych klientów

Sprawdź także:

Elite Music

ul. Żniwna 21

10-811 Olsztyn

Formularz kontaktowy