Organizujesz bankiet albo imprezę jubileuszową? Imprezy dla firm to nasza specjalność…

…zwłaszcza te o uroczystym charakterze, dlatego możemy zaoferować na Twoją imprezę wiele trafnych rozwiązań. Imprezy dla firm wymagają poświęcenia szczególnej uwagi, sprawdzeniu wielu elementów i czynników tworzących kompletny projekt. Mając tą świadomość możemy zaoferować wykonanie na poziomie i z pomysłem.

Wszystkie wspomniane elementy dostrajamy do Twoich potrzeb, potrzeb Twoich gości czy też potrzeb konkretnej okoliczności, dla której warto się spotkać. Oferujemy nie tylko organizację eventu, ale także szereg elementów składających się na całość i to zupełnie bezpośrednio: oprawa muzyczna na najwyższym poziomie, ujęcie programu w konwencji tematycznej albo zapewnienie profesjonalnej obsługi połączonej z efektownym pokazem i barem lodowym, to dopiero początek naszych możliwości.

Co dostarczamy na etapie tworzenia projektu i podczas realizacji imprezy firmowej:

  • propozycje miejsca pod event,
  • wizja lokalna w wybranym miejscu, aby ocenić możliwości,
  • propozycje programu muzyczno-artystycznego,
  • organizacja niezbędnego personelu do obsługi imprezy,
  • event manager, który przez cały czas trwania imprezy czuwa nad jej właściwym przebiegiem,
  • techniczna obsługa eventu (posiadamy własne zaplecze sprzętu technicznego na eventy),
  • wszelkie inne zadania, które sprawią, że Twój event będzie dostrojony!

Czas na uroczyste otwarcie obiektu? Skorzystaj z naszego wsparcia i kompleksowego wykonania!

Przy organizacji eventów z okazji otwarcia obiektu i podobnych realizujemy zakres działań, względem eventu organizowanego w hotelu, poszerza się o dodatkowe usługi jak na przykład organizacja serwisu bankietowego i catering,  mebli bankietowych oraz namiotów halowych. Wynika to przede wszystkim z faktu, że tego typu wydarzenia planowane są najczęściej w otwierany obiekcie lub w jego bezpośrednim pobliżu. Uroczyste otwarcia wymagają zatem nieco odmiennego planowania, wizji lokalnej na miejscu i realizacji związanych z tą okolicznością działań.

[Not a valid template]

Podobnie jak przy imprezach wieczornych, również gdy organizujemy uroczyste otwarcia, ważne są szczegóły. Dla Ciebie dbamy o detale, dostrajamy wszystkie drobne elementy, aby tworzył zgraną, dobrze przygotowaną całość.

Zapraszamy serdecznie

Sprawdź także:

Elite Music Eventy firmowe

Eventy w całej Polsce

Kontakt z nami - kliknij w mail lub tel.

Formularz kontaktowy
akceptuję politykę prywatności